Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

Windows 10 з'явиться в кінці літа або початку осені 2015

 

Під час офіційного анонсу операційної системи Windows 10 повідомлялося, що фактичний її реліз відбудеться в 2015 році. Тепер же головний операційний директор Microsoft Кевін Тернер (Kevin Turner) поділився більш детальними відомостями з цього приводу.

За його словами, попередня версія для розробників має з'явитися на початку літа 2015 року. А в кінці літа або початку осені операційна система Windows 10 повинна стати доступною всім бажаючим. Хоча, залежно від СПЕХ в процесі розробки, терміни ще можуть бути переглянуті.

Одним з нововведень настільної версії Windows 10 стане віртуальний помічник Cortana, який в даний час доступний на платформі Windows Phone. Він вже доступний в деяких тестових збірках нової версії ОС. Слід зазначити, що поки що Cortana для настільних комп'ютерів знаходиться на ранньому етапі розробки, тому працює не завжди коректно, а деякі заплановані функціональні можливості поки не реалізовані. Тим не менш, помічник Cortana здатний розпізнавати голосові команди користувача, виконувати їх, ставити уточнюючі питання. Наприклад, вже зараз можна, активувати дзвінок у Skype для певного контакту, працювати з календарем, нотатками і нагадуваннями, переглядати прогноз погоди, управляти відтворенням музики.

Також слід зазначити, що в даний час в корпорації Microsoft проходить процес внутрішнього тестування версії Windows 10 для смартфонів. Попередня версія цієї ОС буде показана в кінці січня 2015 року. Причому, вона буде працювати не тільки на смартфонах Windows Phone, але і на планшетах з процесорами ARM і Intel. Корпорація Microsoft раніше підтвердила, що пристрої серії Lumia з ОС Windows Phone 8 отримають оновлення до версії Windows 10. Слід також очікувати, що пристрої сторонніх виробників з Windows Phone 8 також отримають оновлення до нової версії.

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт