Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

   Дебют лінійки графічних карт AMD Radeon HD 6000, які представляють собою друге покоління DirectX 11 сумісних прискорювачів від Advanced Micro Devices, повинен відбутися 22 жовтня. Першими моделями в новому сімействі, за наявним даними, стануть AMD Radeon HD 6870 і Radeon HD 6850, побудовані на базі чіпів Barts XT і Barts PRO, що відносяться до рішень середнього рівня й приблизно відповідним адаптерам серії Radeon HD 5700.
   Що стосується могутніших відеокарт на основі чіпів Cayman XT і Cayman PRO, які приблизно прийдуть на зміну нинішнім Radeon HD 5870 і Radeon HD 5850, вони, відповідно до інформації Fudzilla, побачать світ лише наприкінці листопада поточного року. Після цього AMD впритул займеться підготовкою моделей із двома GPU, випуск яких, найімовірніше, відбудеться в грудні.

   Джерело також повідомляє, що Cayman стане самим великим відеочіпом, який коли-небудь випускали ATI і AMD, а по габаритах даний GPU, схоже, виявиться дуже близький до свого конкурента GF100 (Fermi) від NVIDIA. Крім того, схожими будуть і показники TDP цих відеопроцесорів. Судячи з наявних відомостей, адаптери на базі чипів Cayman XT і Cayman PRO, в остаточному підсумку, повинні виявитися набагато швидшими від Radeon HD 5870 і Radeon HD 5850 і послужити їм гідною заміною.

Джерело: Fudzilla
 

Коментарі / Запитання  

 
#1 gipqus 2011-11-03 00:13
+2
домен су, недорогой хостинг сайтов. Участвуй в интересных дискуссиях с помощью мобильного телефона mail.ru агент для мобильного. как изменить объем фотографии, программа.
 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт