Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

Radeon представила найпотужнішу відеокарту середнього класу

Прагнучи зміцнити свої позиції на ринку настільних дискретних графічних адаптерів із середньої цінової категорії, компанія Advanced Micro Devices (AMD) анонсувала випуск моделі Radeon R7 265, яка стала найшвидшим представником продуктової лінійки Radeon R7 200 Series.

Новинка заснована на чипі Pitcairn PRO з архітектурою Graphics Core Next (GCN), який володіє 1024 потоковими процесорами, 64 текстурними модулями (TMU) і 32 блоками растеризації (ROP).

Відеокарта пропонується в чорно-червоному виконанні, побудована на друкованій платі під шину PCI Express 3.0x16 і охолоджується силами двослотового кулера активного типу. Обсяг наявної на борту пам'яті GDDR5 з 256-бітним інтерфейсом, частотою 5600 МГц і смугою пропускання 179,2 Гбайт/с дорівнює 2048 Мбайт. Графічне ядро працює на частоті до 925 МГц. Пікова обчислювальна продуктивність GPU сягає 1,89 TFLOPS. Рівень енергоспоживання не перевищує 150 Вт

Прискорювач сумісний з DirectX 11.2, Mantle і OpenGL 4.3, готовий взаємодіяти з 4K - моніторами, підтримує технології AMD Eyefinty, AMD PowerTune і AMD CrossFire, забезпечений одним 6-контактним роз'ємом для організації додаткового живлення і оснащений виведеними на задню панель двома портами DVI, а також виходами HDMI і DisplayPort.

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт