Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

    Схоже, на ринку планшетних комп'ютерів, шо швидко розвивається, незабаром повинна з'явитися ще одна платформа, здатна (принаймні, теоретично) скласти конкуренцію ARM чіпам в Apple iPad і численних Android моделях. Повідомляється, що корпорація Intel збирається якомога швидше домогтися впровадження своїх новітніх “атомних” процесорів сімейства Oak Trail.

 

    Відповідно до поточних планів світового чіпмейкера, перші пристрої на платформі Intel Oak Trail повинні побачити світ вже наприкінці наступного місяця, а всередині них, мабуть, виявиться одноядерний процесор Atom Z670 з тактовою частотою 1,5 ГГц і підтримкою двох обчислювальних потоків. Цей CPU несе на борті 512 КБ кеш-пам'яті й володіє TDP усього в три вати.

    Хоча це як і раніше помітно вище, ніж у процесорів на ARM архітектурі, такий показник TDP дозволить портативним пристроям на основі Atom Z670 обходитися без активного охолодження й робить даний CPU цілком придатним рішенням для планшетних ПК. Цікаво, що перші планшети на платформі Intel Oak Trail (серед яких повинна опинитися й модель Fujitsu Stylistic Q550) будуть функціонувати під управлінням Windows 7, а пристрою на базі MeeGo, імовірно, з'являться в другій половині року.
    Джерело: Engadget

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт