Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

Память AMD Memory Performance

В кінці минулого року компанія AMD заявила про рішення випускати модулі оперативної пам'яті під своїм брендом. Перші продукти AMD Memory були випущені в серпні минулого року для OEM-виробників. Потім компанія вирішила представити продукти, орієнтовані на кінцевих споживачів. На початку року було оголошено про швидкий старт продажів трьох лінійок пам'яті: Entertainment, Performance і Radeon Edition, які відрізняються штатної частотою і орієнтовані на різні групи користувачів.

Про пам'ять лінійки Entertainment ми вже писали (під час тестування вона продемонструвала більш ніж пристойні результати) - тепер настав час поговорити про лінійку Performance, призначеної для використання в ігрових станціях і просто комп'ютерах, орієнтованих на вирішення ресурсномістких завдань, що вимагають стабільної роботи і високої продуктивності системи .

Набір AMD Memory Performance містить два двосторонніх модуля (ємність кожного з них варіюється від 2 до 8 гігабайт, нам на тест прийшов сет з двох чотирьохгігабайтний плашок). На кожному з модулів розташовані 16 мікросхем AMD 23EY4587MB6C, базово орієнтованих на роботу при напрузі 1,65 В і таймінгах 8-9-8-24. Плашки забезпечені алюмінієвими низькопрофільними радіаторами, які забезпечують відмінний теплоотвод навіть при нештатних умовах роботи.

Збираємо модулі назад, вставляємо в тестову систему на базі AMD FX-8150 і заводимо все при штатних параметрах і частоті 1600 МГц. Система працює як годинник, тестовий пакет AIDA видав швидкість читання 13581, записи - 11022, 13123 - копіювання (мегабайт в секунду, зрозуміло). Схожі результати були показані і на платформі на базі процесора Intel, що цілком пристойно.

Спроба розгону пам'яті увінчалася негайним успіхом - Performance легко і безтурботно розігналася до 1866 МГц, після чого показники продуктивності зросли в середньому на 15 - 30 відсотків. Ніяких помилок в ході досить-таки тривалого тестування помічено не було, система працювала як годинник.

Загалом, за результатами нашого знайомства з новим продуктом Advanced Micro Devices пам'ять можна сміливо рекомендувати всім, хто цікавиться розгоном або просто зацікавлений у стабільній та швидкій роботі свого комп'ютера. Грати буде комфортно! До того ж пам'ять недорога.

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт