Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

"Ця пісня гарна, починай спочатку". Залишилася велика кількість компаній, що виробляють по ліцензії Toshiba диски, програвачі й різні компоненти для продукції HD DVD, які також є далеко не останніми зацікавленими особами в цій, по всій видимості підійшовшій до кінця, війні форматів відео високого розширення HD.

"Ця пісня гарна, починай спочатку". Залишилася велика кількість компаній, що виробляють по ліцензії Toshiba диски, програвачі й різні компоненти для продукції HD DVD, які також є далеко не останніми зацікавленими особами в цій, по всій видимості підійшовшій до кінця, війні форматів відео високого розширення HD.

18 лютого керівництво Digital Media Network підрозділу Toshiba, відповідальне за формат HD DVD, зустрічалося із представниками японських компаній-виробників, які наполягали на тому, щоб корпорація продовжила боротьбу за свій формат. Варто відзначити, що це далеко не основна маса виробників даного формату, яких по всьому світі, зокрема, на Тайвані, дуже багато. Якщо корпорація вийде з боротьби HD-Форматів, то вона не тільки перестане отримувати від виробників відрахування із проданих ліцензій, але й відразу ж зіткнеться з такими проблемами, як компенсація витрат за ці ліцензії й, що може бути набагато серйозніше, відшкодування збитку споживачам, що обламалися, і масове повертання товару продавцям. Мова йде не тільки про продані диски й програвачі, якщо почнуться масові повернення ігрових приставок Xbox і ноутбуків з дисковими приводами HD-DVD, то це може привести до досить обтяжуючих наслідків.Image

  Така велика компанія як Toshiba можливо й викрутиться із цієї ситуації, запропонувавши споживачам, скажемо, безкоштовні приводи Blu-ray "в нагрузку", але ряду торговельних і виробничих компаній, що не володіють такими фінансами, це цілком може загрожувати повним крахом. Така перспектива їх, саме собою, далеко не радує. По джерелах зі стану тайванських виробників оптичних дисків (optical disc drive, ODD), Toshiba все-таки збирається й далі фінансувати спільне підприємство Toshiba-Samsung Storage Technology (TSST), що входить у трійку найбільших світових виробників оптичних дисків. Хоча цей факт і не говорить, що альянс і далі буде виробляти диски HD DVD, але виробники постараються прикласти всі зусилля на вмовляння Toshiba продовжити "бій" за свій формат HD шляхом цінової і якісної конкуренції з Blu-ray.

 

логотип Toshiba-Samsung Storage Technology


   Як відомо, Toshiba і так вже знизила ціни на програвачі HD DVD більш, ніж у два рази, але це їй анітрошки не допомогло. Більше того, майже всі великі торговельні мережі у світі вже відмовилися від продукції HD DVD, і даному альянсу прийдеться надати досить вагомі аргументи, щоб повернутися на світовий ринок після настільки вагомого удару з боку коаліції Sony. Акціонери Toshiba уже "поховали" формат, виробники ж поки категорично із цим незгодні. Продовження треба...

  Toshiba розставила всі крапки над "i". Президент корпорації Ацутоши Нишида (Atsutoshi Nishida) тільки що офіційно оголосив, що до кінця наступного місяця всі поставки продукції HD DVD припиняться. Компанія "викидає рушник на ринг" і вважає, що це допоможе розвитку індустрії HD-Формату в цілому. Амінь.
Оновлено: 28 березня 2008 року офіційно оголосила про самоліквідацію HD DVD Promotion Group, що означає остаточну смерть формату HD DVD, що формально залишається у відомстві DVD Forum, але насправді вже бенкетує у Вальхаллі з форматом VHS :).

http://techlabs.ru

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт