Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

Мобільна відеокарта NVIDIA GeForce GTX 980M буде представлена восени

Сайту WCCFTech стало відомо, коли відеокарти на ядрі NVIDIA Maxwell нарешті доберуться до мобільних комп'ютерів. Згідно з цією інформацією, перша мобільна відеокарта NVIDIA Maxwell буде представлено приблизно в той часовий період, що і настільна NVIDIA GeForce GTX 880, тобто десь у жовтні. Природно, відеокартою даної буде флагман, який відомий під назвою NVIDIA GeForce GTX 980M.

NVIDIA GeForce GTX 980M

На тлі цього чутки про те, що NVIDIA також готує відеокарту NVIDIA GeForce GTX 880MX, що базується на 28-нанометровому техпроцесі, більш ніж сумнівними. Немає ніякої підстави одночасно випускати нову 20-нанометрову NVIDIA GeForce GTX 980M вмісці з іншим графічним рішенням, яке здійснюється за застарілими технологіями.

Через місяць-два після виходу NVIDIA GeForce GTX 980M виробник також планує представити іншу лінійку відеокарт, яка включатиме моделі NVIDIA GeForce GT 940M, NVIDIA GeForce GTX 950M, NVIDIA GeForce GTX 960M, NVIDIA GeForce GTX 970M і NVIDIA GeForce GTX 975M. Не можна з упевненістю сказати, які з цих відеокарт дійсно будуть засновані на ядрах NVIDIA Maxwell, а які будуть просто перейменованими рішеннями попереднього покоління. Достовірно відомо лише те, що флагман серії, модель NVIDIA GeForce GTX 980M, базується на графічному процесорі NVIDIA GM204.

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт