Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

Microsoft заборонить продаж ПК з Windows 7 / 8.1 через рік

Слідом за обіцянками Microsoft заборонити OEM виробникам випускати комп'ютери з минулими версіями ОС, компанія по-тихому оголосила опис життєвого циклу ОС, зазначивши 31 жовтня 2016 останнім днем, коли можна буде купити комп'ютер не під управлінням Windows 10.

Як правило, Microsoft робить доступною стару версію ОС протягом двох років після випуску нової, проте враховуючи слабкий попит на Windows 8, фірма вирішила продовжити термін підтримки Windows 7. Враховуючи ж непогані темпи впровадження Windows 10, а також позитивні відгуки з боку оглядачів і користувачів , фірма вирішила скоротити цей термін до року, що також має допомогти фірмі в досягненні свого плану в мільярд користувачів в кінці 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таким чином, OEM виробники припинять встановлювати Windows 8 на свої пристрої 30 червня 2016, в той час як машини з Windows 7 будуть продаватися ще через чотири місяці, до 31 жовтня.

Треба відзначити, що наведені дані не є крайнім терміном випуску комп'ютерів зі старими версіями Windows. Повноцінна ж підтримка обох ОС триватиме ще багато років - до січня 2020 і 2023 років відповідно.

 

 

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт