Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

Фотографії і фінальні характеристики NVIDIA Geforce GTX 680

Чергова порція фотографії нового графічного прискорювача Geforce GTX 680 побудованого на базі процесора Kepler, потрапили в інтернет. У відмінності від попередніх, раніше демонстрованих, на сьогоднішній день ми маємо повноцінне зображення відеокарти. Як видно Geforce GTX 680 виконаний із глянсового чорного пластику із зеленим написом збоку.

Для охолодження використовується двох слотовий кулер турбінного типу, що полягає з одного вентилятора, випарної камери й алюмінієвого радіатора. За живлення відповідає два шести контактних PСI коннектора розташовані в задній частині карти, один над іншим. Для виводу інформації на екран передбачено два DVI, і по одному HDMI Displayport розєма.

Також, хотілося б нагадати, що відеокарта GTX 680 побудована на базі графічного процесора GK104 виготовленого по 28 nm технологічному процесу. Для обробки відео інформації використовується 1536 ядер CUDA, 256 бітний інтерфейс, 2 GB високошвидкісної пам'яті GDDR5 (також швидше за все будуть доступні моделі з 4 GB пам'яті), і інтерфейс підключення Pci-express 3.0. При цьому рівень енергоспоживання не буде перевищувати 190 Вт.

Як очікується, відеокарта буде офіційно представлено на наступному тижні 22 березня, а її ціна, по слухах, не буде перевищувати 549 доларів США

 

 

 

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт