Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

На конференції Hot Chips, що пройшла недавно в Стенфордському Університеті в Силіконовій долині, компанія Intel розповіла про нове покоління потужних процесорів серії Itanium, що прийде на зміну Intel Itanium 9300 с кодовою назвою Tukwila. Після декількох перенесень випуску, тепер став відомий остаточний термін - 2012 рік.

Ці чiпи під кодовою назвою Poulson ґрунтуються на 32 нм технології. Нові потужні процесори отримають, як мінімум, 8 ядер і будуть включати порядку 3,1 мільярди транзисторів. Крім того, вони підтримують технологію Hyper-Threading, що також доступна в процесорах Intel Xeon і Core, але в покращеному варіанті.

Крім того, технологія Instruction Reply Technology допоможе більш ефективно виявити помилки виконання. Також процесори отримають підтримку нового набору інструкцій, у тому числі Integer operations, Data Access Hints, Expanded Software Prefetch і Thread Control.

Про конкретні моделі Poulson мови поки не йде, напевно, подробиці з'являться пізніше - у кожному разі, до наступного року часу ще досить. Цікаво, що паралельно підготовці Intel Itanium Poulson, компанія також працює над процесорами під кодовою назвою Kittson. Це покоління заплановане на 2014 рік і, можливо, стане останнім у сімействі Intel Itanium.

Джерело: AnandTech
 

Коментарі / Запитання  

 
#1 norasgit 2011-09-25 00:41
+2
приложение для анонимной Отправки смс сообщений, мобильный контент игра темы.
как редактировать pdf документ, windows жесткий.
как повысить pr, вект инфо создание раскрутка.
 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт