Ми не пропонуємо знижок - у нас просто низькі ціни!!

5 технологій майбутнього для інтернет-магазину

Традиційні магазини поступово втрачають своїх покупців, які все частіше здійснюють покупки в онлайн просторі.  Оффлайн - магазинам буде складно конкурувати з онлайн - майданчиками, що пропонують більш вигідні ціни, асортимент і зручність придбання товарів.

Однак технічний прогрес відкриває перед звичайними магазинами нові перспективи.

Існує багато варіантів перетину онлайн і оффлайн торгівлі, а також самостійного повноцінного існування традиційної торгової точки.

Якщо вірити прогнозам, до 2020р. всі оффлайн - магазини будуть виглядати наступним чином:

1. Шоурум

Люди будуть ходити в магазин як в музей, чи розважальний центр. Спеціальні датчики будуть відслідковувати переміщення клієнтів по торговому залу і фіксувати товари, які їх зацікавили.

Автоматична система оповіщень зможе відправляти на смартфони відвідувачів акції та спеціальні пропозиції за участю цих продуктів, а також просто надавати покупцям посилання на інтернет - магазин, де можна придбати товар.

2. Аналітика

Традиційні магазини будуть активно використовувати аналітику, засновану на поведінці покупця в торговій точці. За допомогою спеціальних датчиків можна буде простежити ефективність акцій і сформувати портрет постійного покупця.

3. Невидимі платежі

До 2020р. мобільні платежі будуть поширені повсюди. При цьому крім смартфонів будуть використовуватися           і інші  пристрої - годинники і фітнес-браслети. Деякі компанії вже дозволяють замовляти і оплачувати продукцію ще до прибуття в магазин.

4. Сенсорні технології

Просування товарів буде засновано згідно з реакцією споживачів. Різні інструменти дозволять відстежувати емоції від товарів і послуг.

Також в магазинах будуть використовуватися різні стимулятори, наприклад, запах і музика, які підвищують активність покупців.

5. Автоматизація

Рутинна робота буде виконуватися за допомогою автоматичних помічників. За допомогою маячків клієнтам буде простіше орієнтуватися в магазині, самостійно знаходити потрібний товар і навіть взнавати свій розмір у віртуальних примірочних.

 

Останні новини

Новинки

Вхід в аккаунт